Rally Pack

Rally Pack – to torby zaprojektowane do transportu małych przedmiotów. Można je przypiąć na bagażnik, siodło, nad lampę lub na większą torbę/sakwę.

Zmieścisz w niej drobne przedmioty takie jak: narzędzia, dętki, pompkę, ale też portfel lub telefon i np. batony energetyczne.

Rally Pack w wersji 5. litrowej, może być mini sakwą podczas całodziennej wycieczki, poza narzędziami pomieści wtedy też bluzę lub przeciwdeszczówkę.

Poniżej przykładowa zawartość – Rally Pack 2 litry.

Torby są wykonane z PVC o gramaturze 650, połączenia zgrzane termicznie a zwijane zamknięcie zabezpiecza zawartość przed wodą
i pyłem.

Montaż

Torby mają dwa paski dłogści 85. cm. Paski można opasać w koło bagażnika, przedniego błotnika, ale też w koło siodła i wtedy mamy mini tankbag. Torby można mocować do gmoli lub do dowolnej części gdzie da się przewlec pasek.

Kolory

Zwykle na stanie są zawsze dostępne gotowe torby w kolorach szaro-czarnych i pomarańczowo czarnych. Można zamówić torbę też w innych barwach, np. czerwono-czarną, niebiesko-czarną lub żółto-czarną, jeśli trzeba to zrobię również zieloną 🙂

CENY (torby w ofercie od 16 marca):

  • 2 litry – 235 pln
  • 3 litry – 245 pln
  • 5 litrów – 270 pln

20 % zniżki przy zakupie razem z sakwami, lub dla osób które wcześniej kupiły sakwy XCountry.