Opinie

W tym dziale przedstawiamy zdjęcia i opinie nadesłane przez użytkowników produktów XCountry.

Krzysiek - Młodziak

Sakwy sprawdziły się na wyjeździe  100%. Na ostatnim wyjeździe teren był mega wymagający: ostre słońce, deszcz, kurz, burza. System mocowania do motocykla jest bez-błę-dny!!!! W trakcie jazdy zapominałem o sakwach i cieszyłem się każdym metrem kamienistej drogi nie przejmując się czy czegoś nie zgubiłem. Co do pakowności/pojemności to strzał w 10!! Myślałem że będą za małe, ale są naprawdę pojemne. Zabrałem za dużo (za dużo-ciuchów) i wszytko się zmieściło.Bardzo sprawdziły się tez mocowania na wodę - można przypiąć 2x1,5 litrowego PEta do każdej sakwy i wygodnie transportować 6l. wody, łatwo dostępnej.  Jestem zadowolony. No i wizualnie też bajera! Czarno-czerwone do XR ki pasują jak idealnie.

Jedna Uwaga - trzeba dobrze naciągnąć paski do tyłu, by sakwy nie zjeżdżały do przodu - wtedy przeszkadzają przy odpalaniu motocykla kopką - można też otrzeć róg sakwy butem przy kopaniu - to jedyna rzecz wymagająca ostrożności

View the embedded image gallery online at:
http://xcountry.pl/index.php/en/opinie#sigFreeId7f48b0bb40


Redrobo z ADVrider.pl

 "potestowałem, zglebowałem, zmoczyłem, próbowałem zalać wodą, benzyną i błotem... potem na karcher... konkretne mycie..., a w środku sucho:)"

 

Dodano - IV 2015: "Z przykrością :) stwierdzam, że 2 komplety sakw rally, przeszły najcięższe testy z pełnym roboczym ekwipunkiem idealnie i nie można się do niczego przyczepić... 400 km offu, idealne wyważenie, duża wygoda.

Od tego momentu stwierdzam, że jest to najlepsze rozwiązanie do enduro na rynku, kropka."

View the embedded image gallery online at:
http://xcountry.pl/index.php/en/opinie#sigFreeId595cc539ac

Maciek

"Kupiłem jeden z prototypów sakw Nomad, 2x20 litrów, są bardzo pakowne i dobrze wykonane. System mocowania nie przechodzi przez bagażnik i nie przeszkadza w mocowaniu torby na górze."

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
enduro-luggage-sakwy-adventure

2019  XCountry Enduro luggage   globbers joomla template