image1 image1 image1

Opinie

W tym dziale przedstawiamy zdjęcia i opinie nadesłane przez użytkowników produktów XCountry.

Krzysiek - Młodziak

Sakwy sprawdziły się na wyjeździe  100%. Na ostatnim wyjeździe teren był mega wymagający: ostre słońce, deszcz, kurz, burza. System mocowania do motocykla jest bez-błę-dny!!!! W trakcie jazdy zapominałem o sakwach i cieszyłem się każdym metrem kamienistej drogi nie przejmując się czy czegoś nie zgubiłem. Co do pakowności/pojemności to strzał w 10!! Myślałem że będą za małe, ale są naprawdę pojemne. Zabrałem za dużo (za dużo-ciuchów) i wszytko się zmieściło.Bardzo sprawdziły się tez mocowania na wodę - można przypiąć 2x1,5 litrowego PEta do każdej sakwy i wygodnie transportować 6l. wody, łatwo dostępnej.  Jestem zadowolony. No i wizualnie też bajera! Czarno-czerwone do XR ki pasują jak idealnie.

Jedna Uwaga - trzeba dobrze naciągnąć paski do tyłu, by sakwy nie zjeżdżały do przodu - wtedy przeszkadzają przy odpalaniu motocykla kopką - można też otrzeć róg sakwy butem przy kopaniu - to jedyna rzecz wymagająca ostrożności


Redrobo z ADVrider.pl

 "potestowałem, zglebowałem, zmoczyłem, próbowałem zalać wodą, benzyną i błotem... potem na karcher... konkretne mycie..., a w środku sucho:)"

 

Dodano - IV 2015: "Z przykrością :) stwierdzam, że 2 komplety sakw rally, przeszły najcięższe testy z pełnym roboczym ekwipunkiem idealnie i nie można się do niczego przyczepić... 400 km offu, idealne wyważenie, duża wygoda.

Od tego momentu stwierdzam, że jest to najlepsze rozwiązanie do enduro na rynku, kropka."

Maciek

"Kupiłem jeden z prototypów sakw Nomad, 2x20 litrów, są bardzo pakowne i dobrze wykonane. System mocowania nie przechodzi przez bagażnik i nie przeszkadza w mocowaniu torby na górze."

joomla templatesfree joomla templatestemplate joomla
enduro-luggage-sakwy-adventure

2019  XCountry Enduro luggage   globbers joomla template